Reference od klientů.

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala Vaší agentuře, všem Vašim zaměstnancům za práci, kterou vykonávají. Již třetí rok dochází do naší rodiny sestřička Simonka, vždy usměvavá, ochotna pomoci a poradit. Svoji práci vykonává spolehlivě, svědomitě a od srdíčka. Díky patří také ostatním sestřičkám, které k nám docházejí i v odpoledních hodinách a o víkendech v době, kdy to naše rodina potřebuje z důvodu nemoci někoho z nás. Vždy, když zavoláme, že máme nějaký problém s péči o taťku, vyjde nám Vaše agentura ochotně vstříc a pomůže. Také pan Marek, který nám pomáhal s údržbou postele je velice ochotný a znalý věci. Všichni Vaši zaměstnanci jsou lidé na svém místě, kteří zodpovědně a s láskou vykonávají svoji práci a za to jim jménem rodiny pana A. velice děkuji.
Za rodinu E. H., 18.2.2013 Huntířov


 Dobrý večer, paní vedoucí,

rádi bychom touto cestou poděkovali Vám, Vaší rodině a všem Vaším zaměstnancům za pomoc, která byla poskytována v péči o našeho tatínka. Velké díky patří sestřičkám, které docházely do naší rodiny a přinášely pomoc nejen odbornou a fyzickou, ale přicházela s nimi radost, milý úsměv a slovní povzbuzení, čehož je v peči o nemocného v rodině zapotřebí. Velice si Vaší práce vážíme. Věříme, že tatínek díky tomu všemu odešel z tohoto světa klidný, smířený a se srdcem naplněným láskou. Děkujeme. 
Za rodinu pana A. A. dcera E. H., Huntířov 18.11.2014


Dobrý den,

vím že se opakuji, ale chci poděkovat, pokud to tak lze vůbec nazvat, všem sestřičkám, které se o mě postaraly v době, kdy jsem se ocitla bez pomoci rodiny. Daně a Tomášovi za přípravu jídla. Denise a Tomášovi za nabídku nákupu. Pokud jsem na něco a na někoho zapomněla, tak se omlouvám, ale oni vědí.
Moc vám ze srdce děkuji. 
paní Š., Děčín 30.11.2014


 Dobrý den,

chtěla bych Vám i celému Vašemu kolektivu poděkovat. Vystřídalo se u nás hodně sestřiček a všechny byly milé a obětavé, přestože to neměly s mamkou vždy lehké. Některé z nich, Petra, Dana a Denisa se staly součástí naší rodiny. Určitě mně budou chybět. Poděkujte prosím také paní, co rozděluje služby. Vždy, když to bylo možné vyšla mně vstříc. 
Hodně zdraví, pohody a dobrých klientů Vám přeje p. K., Děčín 13.3.2015


Chtěly bychom poděkovat Agentuře domácí péče "Anna", Loubí 69, Děčín za dlouholetou pomoc a péči v terénní službě, následně pak v Odlehčovací službě Loubí, jež byla poskytována naší mamince (96let). Jsme rády, že podzim života strávila v blízkosti chápajících, příjemných a obětavých lidí.

Dcery Miroslava a Božena


Děkuji touto cestou celému kolektivu odlehčovací služby Anna za pomoc, vstřícnost a dále za vysokou úroveň služeb, kterou nám poskytl. Zejména oceňuji jejich profesionalitu, kterou kombinují s nepřehlédnutelnou laskavostí v přístupu ke svým klientům.
E. M.

Toto zařízení je podporováno ústeckým krajem a statutárním městem Děčín.

   

Používáním našich stránek vyjadřujete plný souhlas s použitím souborů cookie.

Soubory cookie nám pomáhájí v kvalitním a bezproblémovém provozu webových stránek.

Akceptuji